VENNAD

Samuel, Joel ja Daniel on kolm Reinaru venda, kolm muusikut, kolm laululoojat. Reinaru Vennad ei ole lihtsalt pop/rock bänd, vaid kooslus, mis juba sünni poolest mehi ühendab.

Vendade (Joel ja Daniel) esimene ühine bänd oli 2001. aastal alustanud Crux. Selle põhikoosseisu kuulusid lisaks Jaanus Kõuts (bass), Ranno Seppel (rütmipillid) ning Peeter Rahuvarm (klahvpillid). Crux andis 10 aktiivse tegevusaasta jooksul välja 4 CD-d ning kokku umbes 250 kontserti Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Lätis, Leedus ja Saksamaal.

Alates aastast 2013 tegutsetakse Reinaru Vennad nime all. Igapäevaselt on kolm venda tegevad erinevates muusikaprojektides, seetõttu toob igaühe looming ja panus ühisesse ansamblisse vahelduvat kõla ja lüürikat. Kontsertidel kõlab reeglina vaid omalooming.

Vennaliku kollektiivi kõlapilti täiendavad kontserdil ja stuudios mitmed head sõbrad. Nende hulgas on olnud Silvia Ilves (tšello), Lauri Pihlak (oboe), Tõnis Teras (bass), Mirjam Kivisild (vokaal ja kitarr), Madis Orr (kitarr), Matteus Elbrecht (kitarr).

2014. aasta kevadel ilmus 11-looga “Reinaru Vennad” nime kandev debüütalbum.

2017. aasta juulis ilmus 10-looga album “Veel mõned read”, mille esimesed singlid “Veel mõned read” ja “Rändur” on leidnud koha ka eestikeelset muusikat esitavate raadiote eetris.